Bridge Solutions
  1. Kulüpler
  2. Türkiye Briç Federasyonu
  3. 2025 Türkiye Kış Dörtlü Şampiyonası

KAHRAMAN/Ankara

Kaptan: AHMET KAHRAMAN

Oyuncular

MP No İsim Ustalık Puanı Toplam Ustalık Puanı
63275 FERDA ÇAKICI 247.75 740.51 139.38 0.00 708.14
60057 HÜSEYİN OKAN ZABUNOĞLU 296.78 62.09 2.06 0.00 355.25
60264 ATİLA TAZELER 213.56 170.48 41.69 0.00 383.40
61913 SÜLEYMAN UFUK KOÇ 308.31 91.39 1.08 0.03 389.19
63075 ERDAL ÇALIŞKAN 793.03 213.89 33.76 0.00 983.59
60245 AHMET KAHRAMAN 903.54 658.88 417.63 0.00 1416.54

Konvansiyon Kartları

Konvansiyon kartı yüklenmemiş.

Fikstür

Masa detayına gitmek için masa numarasına tıklayınız.
Bilgi Zaman Masa Ev Sahibi Misafir
ELEME 1.MAÇLAR P 22.03.0025 12:00 75 KAHRAMAN/Ankara BYE-P
IMP 0 0
VP 10 10
ELEME 2.MAÇLAR P 22.03.0025 14:30 71 HARMONY/İstanbul KAHRAMAN/Ankara
IMP 4 34
VP 2.6 17.4
ELEME 3.MAÇLAR P 22.03.0025 16:20 71 KAHRAMAN/Ankara BEYAZ MARTI/İstanbul
IMP 43 22
VP 15.79 4.21
ELEME 4.MAÇLAR P 22.03.0025 18:10 71 SÜMERKAN TRABZON/Trabzon KAHRAMAN/Ankara
IMP 6 58
VP 0 20
ELEME 5.MAÇLAR P 23.03.0025 10:00 71 KAHRAMAN/Ankara FORTUNA ESKİŞEHİR/Eskişehir
IMP 51 33
VP 15.15 4.85
ELEME 6.MAÇLAR P 23.03.0025 11:50 71 BIGBANG/Adana KAHRAMAN/Ankara
IMP 27 13
VP 14.22 5.78
ELEME 7.MAÇLAR P 23.03.0025 14:30 71 KAHRAMAN/Ankara YAYKIN/İzmir
IMP 43 7
VP 18.28 1.72
ELEME 8.MAÇLAR P 23.03.0025 16:20 71 MILAS BELEDIYE SPOR/Muğla KAHRAMAN/Ankara
IMP 25 21
VP 11.38 8.62
ELEME 9.MAÇLAR P 23.03.0025 18:10 71 KAHRAMAN/Ankara HAZIRAN/Edirne
IMP 33 13
VP 15.58 4.42
1/64 1. Devre 1/64 24.03.2025 10:00 2 YEDİ EYLÜL/Aydın KAHRAMAN/Ankara
IMP 27 31
VP 8.72 11.28
1/64 2. Devre 1/64 23.03.2025 12:15 2 YEDİ EYLÜL/Aydın KAHRAMAN/Ankara
IMP 14 51
VP 1.96 18.04
1/64 3. Devre 1/64 23.03.2025 15:15 2 YEDİ EYLÜL/Aydın KAHRAMAN/Ankara
IMP 12 65
VP 0.26 19.74
1/32 1. Devre 1/32 24.03.2025 17:30 1 ESKIŞEHIR ADALAR/Eskişehir KAHRAMAN/Ankara
IMP 17 50
VP 2.51 17.49
1/32 2. Devre 1/32 25.03.2025 10:00 1 ESKIŞEHIR ADALAR/Eskişehir KAHRAMAN/Ankara
IMP 24 19
VP 11.58 8.42
1/32 3. Devre 1/32 25.03.2025 12:15 1 ESKIŞEHIR ADALAR/Eskişehir KAHRAMAN/Ankara
IMP 17 22
VP 8.42 11.58
1/16 1. Maçlar 1/16 25.03.2025 17:30 1 KAHRAMAN/Ankara NEVA/İzmir
IMP 32 50
VP 5.15 14.85
1/16 2. Maçlar 1/16 26.03.2025 09:00 1 KAHRAMAN/Ankara NEVA/İzmir
IMP 6 55
VP 0.62 19.38
1/16 3. Maçlar 1/16 26.03.2025 12:10 1 KAHRAMAN/Ankara NEVA/İzmir
IMP 0 0
VP 10 10

Cezalar

Verilen bir ceza bulunamadı